/ O‘zbekiston Respublikasi mustaqilligining 34 yillik bayramiga munosib tayyorgarlik ko‘rish maqsadida Vazirlar Mahkamasining 2025-yil 13-avgustdagi 516-sonli farmoyishi asosida joriy yilning 22-23-avgust kunlari Kinematografiya agentligida “Obod va fayzli mahalla -yurt ko‘rki” shiori ostida umumxalq xayriya hashari tashkil etildi.
O‘zbekiston Respublikasi mustaqilligining 34 yillik bayramiga munosib tayyorgarlik ko‘rish maqsadida Vazirlar Mahkamasining 2025-yil 13-avgustdagi 516-sonli farmoyishi asosida joriy yilning 22-23-avgust kunlari Kinematografiya agentligida “Obod va fayzli mahalla -yurt ko‘rki” shiori ostida umumxalq xayriya hashari tashkil etildi.
23.08.2025 06:21

/ В целях подготовки к празднованию 34-й годовщины независимости Республики Узбекистан, на основании постановления Кабинета Министров № 516 от 13 августа 2025 года, 22–23 августа текущего года в Агентстве кинематографии был организован общенародный благотворительный хашар под лозунгом «Благополучный и процветающий махалля — украшение страны»
В целях подготовки к празднованию 34-й годовщины независимости Республики Узбекистан, на основании постановления Кабинета Министров № 516 от 13 августа 2025 года, 22–23 августа текущего года в Агентстве кинематографии был организован общенародный благотворительный хашар под лозунгом «Благополучный и процветающий махалля — украшение страны»
23.08.2025 06:21